Chcecie Państwo wyremontować swój dom, apartament. Potrzebujecie profesjonalnej ekipy budowlanej, doradztwa w zakresie zakupywanych materiałów wykończeniowych, ich funkcjonalności, wpływu na zdrowie użytkowników, energooszczędności, nadzoru nad postępem prac remontowych ich rzetelnego odbioru? We wszystkich tych obszarach możemy Państwa zastąpić.

 

Zapewniamy rzetelne prowadzenie Państwa inwestycji od początkowych faz projektowania aż do całkowitego zakończenia realizacji. Na każdym etapie współpracy Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Harmonogram i budżet są kluczowymi elementami naszego działania.

 

Co zyskasz dzięki naszej pomocy ?

• wzrost ceny sprzedaży nieruchomości,

• skrócenie czas sprzedaży,

• zwrot pieniędzy zainwestowanychw home staging

To oferta dla tych z Państwa, którzy traktując nieruchomość jako inwestycję, chcą zmaksymalizować swoje zyski. Jakże często bywa, że nieruchomość ma wielu potencjalnych klientów, jednak ciągle nie dochodzi do transakcji. Odpowiedzią na taki problem jest dobrze przeprowadzony home staging.

W zakresie usługi home stagingu oferujemy wiele wariantów usług dostosowanych do państwa potrzeb i możliwości: konsultację ustną, raport pisemny, realizację home stagingu „pod klucz”, przygotowanie graficzne oferty nieruchomości na sprzedaż wraz z opisem.

Projektując wnętrza zawsze kierujemy się gustem i oczekiwaniami klienta. Tworzymy miejsca przyjazne do mieszkania, wypoczynku i pracy.

 

Naszą specjalnością są również wnętrza przeznaczone na wynajem. Dlatego, jest dla nas szczególnie istotne aby projekt spełniał pokładane w nim oczekiwania zarówno w zakresie estetyki i ergonomii miejsca jak również ekonomiki procesu inwestycyjnego. Taki efekt uzyskujemy dzięki zaangażowaniu w projekt zarówno architektów i designerów jak również ekonomistów i marketingowców.

 

Nasza pomoc sprawdzi się zarówno w kompleksowym projekcie całości wnętrza z nadzorem architektonicznym, jak również w niskobudżetowej szybkiej metamorfozie miejsca.

 

projektowanie

Created by Mango House

realizacje

kontakt

projektowanie wnętrz

home staging

organizacja i nadzór

o nas