optymalizacja procesów energetycznych budynków

 

Niezależnie od przeznaczenia obiektu, tego czy jest to biuro, lokal usługowy, apartament pod wynajem, czy własne mieszkanie, większość budynków na świecie zużywa więcej energii niż wynika z ich rzeczywistego zapotrzebowania. Wiemy jak to zmienić. Znamy proste metody na obniżenie Państwa rachunków za energię elektryczną, wodę czy gaz. Poprzez podjęte z naszą pomocą działania w celu zwiększenia efektywności budynków, możecie Państwo przyczynić się do polepszenia warunków środowiskowych.

Technologie niskonakładowe powiązane ze zdrowym rozsądkiem i troską o zdrowie użytkowników są naszą inspiracją do tworzenia wydajnych struktur użytkowych.

.

 

Oferujemy pomoc na wszystkich etapach począwszy od finansowania, zakupu, przygotowania nieruchomości do zamieszkania, wynajmu lub sprzedaży.

 
Współpracę rozpoczynamy od spotkania, podczas którego poznamy Państwa potrzeby i dobierzemy odpowiedni zakres usług.
 
Następnie przygotujemy kompletny kosztorys, uwzględniający wszystkie wydatki. Kolejnym krokiem jest opracowanie harmonogramu prac i akceptacja projektu.
 
Przez każdy etap przechodzimy wspólnie, na bieżąco dokonując niezbędnych modyfikacji. Doradzimy także w aspekcie optymalnego doboru materiałów i wyposażenia mieszkania. W palecie naszych usług znajdą Państwo także ofertę home stagingu, która zapewnia duży komfort, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

 

 

 

remont "pod klucz"

Created by Mango House

realizacje

kontakt

o nas